Hakkımızda

A&D Genetik Hastalıklar Tanı Merkezi’nin misyon ve hedefleri arasında öne çıkanlardan birincisi standart ve güvenilir sonuçlar vermek, diğeri ise yeni teknolojilerin ilk uygulayıcıları arasında yer almaktır.

Alanında uzman kadrosu, son teknolojileri ve bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek, klinisyen, hasta ve kurumların tıbbi genetik ile ilgili tüm soru ve sorunlarına cevap vermeyi hedeflemektedir. Yatırım bağlantı ve iş birliklerini bu hedef doğrultusunda yapmaktadır.

MİSYONUMUZ:
A&D Genetik Tanı Merkezi olarak günümüz teknolojisinin bilimsel çalışmalar ışığında ulaştığı en son gelişmeleri etik kurallar çerçevesinde uygulamayı, hasta haklarına saygılı olmayı, verdiğimiz tüm sağlık hizmetlerinde çağdaş, güvenilir, insanlarımızın memnuniyetini amaç edinmiş, kaliteli hizmet veren, modern ve sürekli kendini geliştiren lider bir kuruluş olarak hizmet sunmayı, araştırmalar yapmayı ve bilgilerimizi sektördeki araştırmacı ve uygulamacılar ile paylaşmayı, kendini sürekli geliştiren öncü bir kurum kimliğiyle çalışmayı misyonumuz olarak belirledik.

VİZYONUMUZ:
A&D Genetik Tanı Merkezi olarak verdiğimiz sağlık hizmeti ile ilgili ulusal ve uluslararası alanda önder ve lider kuruluş olmak. Yeni teknolojileri ülkemizde ilk uygulayan olmayı ve genetik alanındaki son gelişmeleri dünya ile eş zamanlı olarak hastalarımızı sunmayı, dünyadaki bilimsel çalışmaları yakından takip etmeyi ve bunlara katkıda bulunmayı, sağlık hizmeti ile ilgiliulusal ve uluslar arası alanda lider birkuruluş olmayı vizyonumuz olarak belirledik.

100+

Tedavi

250K+

Teşhis

30+

Uzman Kadro

Test

Form Gönderimi

Tamam

WHATSAPP0507 998 64 32