Coffee AD

06 Mayıs 2020

Her insanı birbirinden ayıran özellikler bulunmaktadır. Vücudun sağlıklı çalışabilmesi için gen bölgelerinin de sağlıklı olması gerekmektedir. Yapılan gen testleri doğrultusunda, hangi tür hastalıklara yatkın olabileceği tespit edilir ve olası riskler en aza indirilecek yönde çalışmalar yapılabilmektedir.

Coffee AD testi, vücut metabolizmanızı çalışmasını genetik değişimleriniz çerçevesinde analiz eder ve biyokimyasal süreçlerin işleyişini optimize etmek için sizi bilgilendirir.

Coffee AD testi, kafein metabolizması ile ilgili seçilmiş genetik değişimi (varyasyon) araştırır ve literatürde bulunan veriler doğrultusunda analiz eder.

Bu test ile yatkınlıklarınızı öğrenebilir, yaşam tarzınızı iyileştirebilirsiniz.

A&D GENETİK HASTALIKLAR DEĞERLENDİRME MERKEZİ

Hastalıkların yaşam tarzı, çevresel faktörler, kronik rahatsızlıklar gibi birçok farklı faktörden etkilendiğini akılda tutmak önemlidir genetik faktörler bunların sadece bir parçasıdır.

Bu sebeple, değişim bulunmasa dahi riskiniz olabilir Coffee AD testi tüm genetik değişimleri analiz etmemektedir Bu rapor, literatürde kafein metabolizması ile ilişkilendirilmiş gen bölgelerinin belli bir yüzdesini analiz etmektedir Bu teste göre riskinizin bulunmadığı durumda, yatkınlığınızın olmadığı anlamına gelmez Coffee AD testinde kapsanmayan bir bölgede kafein metabolizması ile ilişkili anlamlı bir değişim olabileceği akılda tutulmalıdır Bu raporun sonuçları kişiye özeldir ve diğer aile üyeleriniz için geçerli değildir.

Kafein metabolizması, metabolizmanızın sağlıklı çalışabilmesi için vücudunuzun mekanizmasıyla ilgili gende yer alan varyantın analiz edilmesiyle hesaplanır Döngünüzün yavaş, normal veya hızlı çalışmasının sebebi genetik yapınızdır Analizde saptanan değişime göre aşağıda belirtilen uyarılara dikkat etmeniz gen fonksiyonunu düzenleyebileceğinden sizin için önemlidir Kahveyi normal metabolize etmektesiniz ve bu genotipe göre kahve tüketimiyle ilgili bir riskiniz bulunmamaktadır.

Test

Form Gönderimi

Tamam

WHATSAPP0507 998 64 32